Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SSD Kingston KC600 256GB, SATA3, 2.5inch- SKC600/256G
- Număr anunț
- DA41056356
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- ANDOR COM SRL (CUI 5515172)
- Cod CPV
- 30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.795 RON
- Valoare atribuită
- 6.795 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:43
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.795 RON
din 6.795 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro