Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stampila Autotusanta R30

Număr anunț
DA41061877
Autoritate contractantă
Comuna Smeeni (CUI 4154380)
Furnizor / câștigător
ALEX COMPANY SRL (CUI RO5153234)
Cod CPV
30192153-8 · Stampile cu text (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,84 RON
Valoare atribuită
138,84 RON
Data publicării
27.08.2026 11:05
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,84 RON

din 138,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.