Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie chit poarta autoportanta/materiale de constructii (pachet)

Număr anunț
DA41061472
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT CONNECT INTERNATIONAL S.R.L. (CUI 50534781)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.780 RON
Valoare atribuită
2.780 RON
Data publicării
27.08.2026 10:43
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.780 RON

din 2.780 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.