Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare materiale de constructii HR

Număr anunț
DA41061413
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
BILPROD WOOD SRL (CUI RO18109630)
Cod CPV
03419100-1 · Produse din cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.628,40 RON
Valoare atribuită
9.628,40 RON
Data publicării
27.08.2026 10:40
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.628,40 RON

din 9.628,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.