Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii curatenie birouri

Număr anunț
DA41061399
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate Bistrita-Nasaud (CUI 11320078)
Furnizor / câștigător
FOR CURATENIE SRL (CUI 36856757)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.500 RON
Valoare atribuită
5.500 RON
Data publicării
27.08.2026 10:40
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.500 RON

din 5.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.