Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE UTILIZARE CATALOG ELECTRONIC

Număr anunț
DA41061134
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "ION NISTOR (CUI 4327081)
Furnizor / câștigător
SMART EDUTECH S.R.L. (CUI 47395926)
Cod CPV
48190000-6 · Pachete software educationale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.350 RON
Valoare atribuită
20.350 RON
Data publicării
27.08.2026 10:24
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.350 RON

din 20.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.