Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM/ 50MM

Număr anunț
DA41061115
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV SCOLAR CALARASI (CUI 3797301)
Furnizor / câștigător
ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
486,54 RON
Valoare atribuită
486,54 RON
Data publicării
27.08.2026 10:24
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

486,54 RON

din 486,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.