Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DOSAR PVC CU ALONJA SI PERFORATII
- Număr anunț
- DA41061032
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV SCOLAR CALARASI (CUI 3797301)
- Furnizor / câștigător
- ARIENTA SRL (CUI RO7607361)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1,24 RON
- Valoare atribuită
- 1,24 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:19
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1,24 RON
din 1,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro