Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hawo - rola 1.000 etichete dublu adezive cu indicator chimic Clasă 1 pentru autoclavele cu abur
- Număr anunț
- DA41060688
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- LANT DENTAL S.R.L. (CUI 46820424)
- Cod CPV
- 30199760-5 · Etichete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.000 RON
- Valoare atribuită
- 7.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:01
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.000 RON
din 7.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro