Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE REPARATII EXTERIOARE SEDIU DIS - SISMU

Număr anunț
DA41060074
Autoritate contractantă
DIRECTIA SERVICII PUBLICE BISTRITA (CUI 25503261)
Furnizor / câștigător
MACON SRL (CUI RO565838)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.604,32 RON
Valoare atribuită
5.604,32 RON
Data publicării
27.08.2026 09:25
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.604,32 RON

din 5.604,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.