Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TIGLA METALICA CLASIC 35 / g= 0,4 mm / culoare 8017 - lucios
- Număr anunț
- DA41059698
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- UNIVERSAL CONSTRUCT MARKET SA (CUI RO6417890)
- Cod CPV
- 44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 743,80 RON
- Valoare atribuită
- 743,80 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:00
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743,80 RON
din 743,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro