Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Suport vertical din carton pentru cataloage cu suport eticheta si maner, ROSSLER Soho,
- Număr anunț
- DA41058763
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE MATEMATICA "SIMION STOILOW" AL ACADEMIEI ROMANE (CUI 4382523)
- Furnizor / câștigător
- SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 335,70 RON
- Valoare atribuită
- 335,70 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:40
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
335,70 RON
din 335,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro