Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor Gaming QD-OLED Alienware AW2725D 27", QHD (2560x1440), 280Hz, 0.03ms, AMD FreeSync™ Premium
- Număr anunț
- DA41056913
- Autoritate contractantă
- Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.049,58 RON
- Valoare atribuită
- 2.049,58 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:11
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.049,58 RON
din 2.049,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro