Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masina de gatit electrica cu 6 plite rotunde si cuptor electric static, 20.6 kW
- Număr anunț
- DA41061693
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC AVRAM IANCU BRAD (CUI 4944680)
- Furnizor / câștigător
- NEW HORECA S.R.L. (CUI RO42132627)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.375 RON
- Valoare atribuită
- 12.375 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:55
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
12.375 RON
din 12.375 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro