Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Marmita, container, oala transport hrana
- Număr anunț
- DA41060976
- Autoritate contractantă
- Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
- Furnizor / câștigător
- SUPORT HORECA SRL (CUI RO31072368)
- Cod CPV
- 39221110-1 · Vesela (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.328,10 RON
- Valoare atribuită
- 4.328,10 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:16
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.328,10 RON
din 4.328,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro