Ofertă acceptată Cumpărare directă

CATALOG PRESCOLAR 1 X 12 lei CAT PRIMAR 3 X 58,7 CAT GIM 4 X 58,7 lei REG INT IESIRE 4 X 84lei ordi

Număr anunț
DA41060430
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CIOCILE (CUI 17378974)
Furnizor / câștigător
ROTIPOPRINT PLIANTE SRL (CUI 31916947)
Cod CPV
22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.453,90 RON
Valoare atribuită
1.453,90 RON
Data publicării
27.08.2026 09:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.453,90 RON

din 1.453,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.