Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE SI ECHIPAMENTE RETEA DATE

Număr anunț
DA41059412
Autoritate contractantă
COMUNA BOGATA (CUI RO5669376)
Furnizor / câștigător
LUM SERV SECURITY SRL (CUI 31424928)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.075 RON
Valoare atribuită
4.075 RON
Data publicării
27.08.2026 08:36
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.075 RON

din 4.075 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.