Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INSTALARE SISTEM ALARMA
- Număr anunț
- DA41059386
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOGATA (CUI RO5669376)
- Furnizor / câștigător
- LUM SERV SECURITY SRL (CUI 31424928)
- Cod CPV
- 45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.000 RON
- Valoare atribuită
- 3.000 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 08:35
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 12:37
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.000 RON
din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro