Ofertă acceptată Cumpărare directă

KABIVEN PERIPHERAL 1440ml

Număr anunț
DA41057698
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
Furnizor / câștigător
FRESENIUS KABI ROMANIA SRL (CUI RO3391027)
Cod CPV
33692200-9 · Produse pentru nutritie parenterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
517,55 RON
Valoare atribuită
517,55 RON
Data publicării
26.08.2026 14:58
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

517,55 RON

din 517,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.