Acasă · Licitații
· Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet registre si tipizate scolare
- Număr anunț
- DA41056890
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "GARABET IBRAILEANU" IASI (CUI 4981417)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA GROUP SRL (CUI RO14346218)
- Cod CPV
- 22800000-8 · Registre, registre contabile, clasoare, formulare si alte articole imprimate de papetarie din hartie sau din carton (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.154,50 RON
- Valoare atribuită
- 2.154,50 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 14:10
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 13:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.154,50 RON
din 2.154,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro