Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet Caiete de activitati

Număr anunț
DA41053467
Autoritate contractantă
COMUNA STILPU (CUI 2407591)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
455,26 RON
Valoare atribuită
455,26 RON
Data publicării
26.08.2026 11:10
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

455,26 RON

din 455,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.