Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CĂRȚI

Număr anunț
DA41050489
Autoritate contractantă
GRADINITA PN LUMEA COPIILOR (CUI 29117484)
Furnizor / câștigător
GENERAL TEHNOART S.R.L. (CUI 10897060)
Cod CPV
22111000-1 · Carti scolare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,50 RON
Valoare atribuită
504,50 RON
Data publicării
26.08.2026 08:14
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,50 RON

din 504,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.