Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE
- Număr anunț
- DA41062108
- Autoritate contractantă
- GRADINITA SPIRIDUSII NAZDRAVANI (CUI 40982591)
- Furnizor / câștigător
- PRIMO DEP TRANSILVANIA SRL (CUI 27839439)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.547,16 RON
- Valoare atribuită
- 5.547,16 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:17
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.547,16 RON
din 5.547,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro