Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 38,5% sub estimat

TESTE GLICEMIE_REF 37499/18.08.2026_DF 85

Număr anunț
DA41061374
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
INTROLIFE SRL (CUI RO21288250)
Cod CPV
33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.500 RON
Valoare atribuită
4.000 RON 38,5% sub estimat
Data publicării
27.08.2026 10:38
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.000 RON

din 6.500 RON estimat 38,5%

Adjudecat la 61,5% din estimat · economie 2.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.