Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cablu pt. ac DCN, lungime 150cm

Număr anunț
DA41060968
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
Furnizor / câștigător
ASCO 90 SRL (CUI RO1568271)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.128 RON
Valoare atribuită
1.128 RON
Data publicării
27.08.2026 10:16
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.128 RON

din 1.128 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.