Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Platforma TPARK - Incasarea taxei de parcare prin SMS si card
- Număr anunț
- DA41059779
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- PICONET SRL (CUI RO15955413)
- Cod CPV
- 63712400-7 · Servicii de parcare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30 RON
- Valoare finală
- 30 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:05
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.