Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Columbia cu 5% Sange de Berbec / Mediu Geloza Columbia cu 5% Sange de Berbec - 10 Placi
- Număr anunț
- DA41059729
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Obstetrica-Ginecologie Elena Doamna Iasi (CUI 4701401)
- Furnizor / câștigător
- ZAZYRO GRUP SRL (CUI RO15315929)
- Cod CPV
- 24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 566,80 RON
- Valoare atribuită
- 585 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 09:02
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
585 RON
din 566,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro