Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații și înlocuirea rețea de canalizare în incinta Grădiniței nr. 274

Număr anunț
DA41057388
Autoritate contractantă
SECTORUL 6 AL MUNICIPIULUI BUCURESTI (CUI 4340730)
Furnizor / câștigător
ATOPUM INVEST S.R.L. (CUI RO30691820)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748.775,27 RON
Valoare atribuită
748.775,27 RON
Data publicării
26.08.2026 14:39
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748.775,27 RON

din 748.775,27 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.