Ofertă acceptată Cumpărare directă

https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/init/122871726#:~:text=Pachet%20produse%20curateni

Număr anunț
DA41056825
Autoritate contractantă
Liceul Grigore Moisil (CUI 4638150)
Furnizor / câștigător
SANI LUX SRL (CUI RO16768332)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.198,35 RON
Valoare atribuită
6.198,35 RON
Data publicării
26.08.2026 14:06
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.198,35 RON

din 6.198,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.