Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse curatenie

Număr anunț
DA41056330
Autoritate contractantă
SCOALA GENERALA CU CLASELE I - VIII NR. 2 MARASESTI (CUI 4410674)
Furnizor / câștigător
CLEANING STUFF S.R.L. (CUI RO42561661)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.117,04 RON
Valoare atribuită
3.117,04 RON
Data publicării
26.08.2026 13:41
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.117,04 RON

din 3.117,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.