Ofertă acceptată Cumpărare directă

Papetarie si produse de curatenie

Număr anunț
DA41055383
Autoritate contractantă
COMUNA SOHATU (PRIMARIA COMUNEI SOHATU) (CUI 4445214)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI RO4596543)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
596,32 RON
Valoare atribuită
596,32 RON
Data publicării
26.08.2026 12:50
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

596,32 RON

din 596,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.