Ofertă acceptată Cumpărare directă

Conexiune internet de mare viteza cu banda minima garantata prin F.O., 5 locatii, max 100 calc

Număr anunț
DA41054845
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.1 OTOPENI (CUI 14129057)
Furnizor / câștigător
DATAFIX SOLUTII IT SRL (CUI 31959867)
Cod CPV
72411000-4 · Furnizori de servicii de internet (ISP) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.600 RON
Valoare atribuită
37.600 RON
Data publicării
26.08.2026 12:22
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.600 RON

din 37.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.