Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de traducere autorizată

Număr anunț
DA41063267
Autoritate contractantă
Casa de Asigurari de Sanatate a Municipiului Bucuresti (CUI 11629740)
Furnizor / câștigător
BIROUL DE TRADUCERI CHAMPOLLION SRL (CUI RO16246789)
Cod CPV
79530000-8 · Servicii de traducere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
748,50 RON
Valoare atribuită
748,50 RON
Data publicării
27.08.2026 12:25
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

748,50 RON

din 748,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.