Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII SPALATORIE

Număr anunț
DA41063179
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE (CUI 41594032)
Furnizor / câștigător
MAGNEPS FOX SRL (CUI RO14443393)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.537,20 RON
Valoare atribuită
1.537,20 RON
Data publicării
27.08.2026 12:19
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.537,20 RON

din 1.537,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.