Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole consumabile birou si copiator

Număr anunț
DA41062741
Autoritate contractantă
COMUNA MALU CU FLORI (CUI 4344244)
Furnizor / câștigător
N & L PREST COM SRL (CUI RO6414656)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.511,57 RON
Valoare atribuită
2.511,57 RON
Data publicării
27.08.2026 11:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 12:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.511,57 RON

din 2.511,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.