Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti

Număr anunț
DA41062244
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA GEORGE BARITIU BRASOV (CUI 4443159)
Furnizor / câștigător
LIBRIS SRL (CUI 1094992)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.142,95 RON
Valoare atribuită
9.142,95 RON
Data publicării
27.08.2026 11:23
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.142,95 RON

din 9.142,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.