Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARARE A INSTALATIEI DE CLIMATIZARE CENTRALIZATA, INCLUSIV REPARARE CHILLER
- Număr anunț
- DA41061829
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
- Furnizor / câștigător
- CLIMA THERM CENTER SRL (CUI RO13572870)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.787 RON
- Valoare atribuită
- 4.787 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 11:02
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.787 RON
din 4.787 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro