Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat (corp) iluminat stradal cu LED-uri ALSM 070/54W + Kit pentru montaj

Număr anunț
DA41061554
Autoritate contractantă
COMUNA GHIDIGENI (PRIMARIA GHIDIGENI) (CUI 3655897)
Furnizor / câștigător
AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI RO917713)
Cod CPV
34928530-2 · Lampi de iluminat stradal (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.470 RON
Valoare atribuită
10.470 RON
Data publicării
27.08.2026 10:48
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.470 RON

din 10.470 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.