Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MOTOCOASA

Număr anunț
DA41061497
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala nr. 1 Delesti (CUI 28342127)
Furnizor / câștigător
ALCIS SRL (CUI RO1969761)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
603,31 RON
Valoare atribuită
603,31 RON
Data publicării
27.08.2026 10:45
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

603,31 RON

din 603,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.