Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie cupe si medalii -SuperCupa Romaniei - Hochei pe Gheata
- Număr anunț
- DA41061467
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL CORONA BRASOV (CUI 40906900)
- Furnizor / câștigător
- CAT LINE ADS SRL (CUI RO29549318)
- Cod CPV
- 18530000-3 · Cadouri si recompense (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.777,73 RON
- Valoare atribuită
- 2.777,73 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:43
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.777,73 RON
din 2.777,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro