Ofertă acceptată Cumpărare directă

VENOFER (R) X 5 SOL. INJ./PERF. 20mg/ml COMPLEX DE HIDROXID DE FIER (III) SUCROZA VIFOR FRANCE S.A.

Număr anunț
DA41061273
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33621300-2 · Preparate impotriva anemiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.054,40 RON
Valoare atribuită
10.054,40 RON
Data publicării
27.08.2026 10:33
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.054,40 RON

din 10.054,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.