- Număr anunț
- DA41061000
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "C.A. ROSETTI" CONSTANTA (CUI 4514837)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 759,43 RON
- Valoare atribuită
- 759,43 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:17
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
759,43 RON
din 759,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro