Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DIVERSE

Număr anunț
DA41060813
Autoritate contractantă
Comuna Zarnesti (Primaria comunei Zarnesti) (CUI 3724512)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
967,89 RON
Valoare atribuită
967,89 RON
Data publicării
27.08.2026 10:07
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

967,89 RON

din 967,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.