Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Echipamente de birou
- Număr anunț
- DA41060737
- Autoritate contractantă
- COMUNA TERPEZITA (CUI 5002118)
- Furnizor / câștigător
- ALTANET SRL (CUI RO15748710)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.386,70 RON
- Valoare atribuită
- 11.386,70 RON
- Data publicării
- 27.08.2026 10:03
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.386,70 RON
din 11.386,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro