Ofertă acceptată Cumpărare directă

Holsurub 4,8x35, pt. fixare in lemn, culoare 8017 (250 buc/cut)

Număr anunț
DA41059756
Autoritate contractantă
Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL CONSTRUCT MARKET SA (CUI RO6417890)
Cod CPV
44530000-4 · Dispozitive de fixare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
227,44 RON
Valoare atribuită
227,44 RON
Data publicării
27.08.2026 09:04
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

227,44 RON

din 227,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.