Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII TESTAREA UMIDITATII AERULUI COMPRESOR RMN SOLIDE

Număr anunț
DA41059569
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI RO13221445)
Furnizor / câștigător
ATLAS COPCO ROMANIA SRL (CUI RO17479588)
Cod CPV
50531300-9 · Servicii de reparare si de intretinere a compresoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.090 RON
Valoare atribuită
1.090 RON
Data publicării
27.08.2026 08:50
Termen limită
01.09.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.090 RON

din 1.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.