Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camere video securitate si Card memorie, 512GB
- Număr anunț
- DA41058644
- Autoritate contractantă
- Comuna Adunati (Consiliul local) (CUI 2843248)
- Furnizor / câștigător
- CRISTAL SRL (CUI RO951839)
- Cod CPV
- 35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.215,51 RON
- Valoare atribuită
- 3.215,51 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 16:16
- Termen limită
- 31.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.215,51 RON
din 3.215,51 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro