Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diblu cu surub SM8*80 - 8808 dp

Număr anunț
DA41058018
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DOROHOI (CUI 4112945)
Furnizor / câștigător
MIRA-COM SRL (CUI RO3371542)
Cod CPV
44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,06 RON
Valoare atribuită
789,06 RON
Data publicării
26.08.2026 15:19
Termen limită
31.08.2026 17:00
Data finalizării
27.08.2026 11:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,06 RON

din 789,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.