Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZIIONARE CALCULATOARE DE BIROU SI ROUTER VPN
- Număr anunț
- DA41056132
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC COMUNITAR JUDETEAN DE EVIDENTA A PERSOANEI GIURGIU (CUI 17584982)
- Furnizor / câștigător
- INFO GRUP SRL (CUI RO8088840)
- Cod CPV
- 30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.958,67 RON
- Valoare atribuită
- 13.958,67 RON
- Data publicării
- 26.08.2026 13:29
- Termen limită
- 01.09.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.958,67 RON
din 13.958,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro