- Număr anunț
- DA41046006
- Autoritate contractantă
- Colegiul National "Gib Mihaescu" Dragasani (CUI 2574000)
- Furnizor / câștigător
- GALAXI RED SERVICE SRL (CUI 24826078)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230 RON
- Valoare atribuită
- 1.230 RON
- Data publicării
- 25.08.2026 12:01
- Termen limită
- 30.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.08.2026 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.230 RON
din 1.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro